Клієнти йдуть до Вас навмання, якщо їх правильно не зорієнтувати. ТОВ «УКС» – це надійний провідник і гід для клієнтів наших партнерів. Без нас складно уявити бізнес, що будується на європейських цінностях, де час – на вагу золота. Саме наші покажчики стають в нагоді, якщо заблукав GPS, а перехожі ще не вивчили останні зміни містобудівної ситуації. Саме наші покажчики відіграють ключову роль, коли Ваш клієнт приблизно знає, куди їхати та розраховує «зорієнтуватись на місцевості». Саме наші показчики сформують перше враження про Вашу компанію, як про компанію, яка подбала про час та нерви свого клієнта.

Окрім Києва, компанія розміщує покажчики в Харкові, Борисполі, Броварах, Житомирі, Кременчуці, Краматорську та має досвід розміщення покажчиків практично в усіх обласних та в багатьох районних центрах України.

Наші клієнти

Серед наших багаторічних клієнтів – флагмани бізнесу різних напрямків. Це транснаціональні компанії («Vodafone», «Samsung»), мережі супермаркетів («NOVUS» «Сільпо», «Фуршет», «ЕКО», «Велика кишеня»), ресторани («McDonalds», «KFC»), лідер інтернет-торгівлі «Розетка», туристичні агенції («Coral Travel», «Феєрія»), банки («БТА», «ProCredit Bank») та багато інших.